.              
Bizi İzleyin email Login

 

 

 
 
 
  Servisler Mobil Çözümler  
 

 

 

Mobil iletişim teknolojilerini, iş süreçlerinizi değiştirecek, maliyetleri azaltacak ve şirketinizin rekabet gücünü arttıracak çözümlere dönüştürüyoruz.

Kuşkusuz bu uygulamalarla kayıtlarınız doğru ve zamanında girilerek günümüzde oldukça önemli hale gelen bilginin doğru zamanda, doğru biçimde saklanması ve ona ulaşılabilmesi sağlanacaktır. Uygulamalar sadece veri girişini esas almayıp aynı zamanda oluşan verilerin istenilen biçimde analiz edilmesini de sağlayacaktır. Sahaya çıkacak bir satışçı müşterisindeyken kolayca sisteme bağlanacak, müşterisi hakkındaki bilgileri sorgulayabilecektir.

Yürütülen görevlerde verimliliği ve karlılığı yakalayabilmek için hız en önemli parametrelerden birisidir. Özellikle saha operasyonları yoğun olan dağıtım şirketleri, teknik servisler, araştırma ve anket kuruluşlarında verinin toplanması, bilgisayarlara aktarılması ve değerlendirilmesi için oldukça fazla çaba gerekir.

Çağdaş teknolojinin sağladığı olanaklar, mobil çözümlerin çok kolay ve ekonomik olarak gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. WAP, GPRS, 3G başta olmak üzere daha pek çok teknoloji hızla yayılmaktadır.

Otomatik Tanıma ve Veri Toplama Teknolojileri farklı ihtiyaçları karşılamak ve kurumsal verimliliği arttırmaya yönelik yazılım çözümlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Uygulamalarımız farklı üreticilere ait el terminalleri, forklift terminalleri, sabit terminaller, ses tanıma sistemleri ve RFID ürünlerini içeren, farklı uygulamalara cevap verebilen, oldukça geniş ürün yelpazesi ile 'Mobil İş Çözümleri' alanında gereksinim duyduğunuz her türlü çözümü sağlamaktadır.

İşletme içerisinde ve dışarısında üretim izleme, depo yönetimi, etiketleme, sevkiyat, sahadan sipariş toplama, müşteri bilgileri takibi, tahsilat yapma vb. süreçlerin takibi gibi çözümlerle hatalı üretim ve sevkiyatların engellenmesi, bilgilerinizin düzenli, tutarlı, gerçek zamanlı olmasının sağlanması, operatör hatalarının asgariye indirilmesi sağlanarak işletme verimliliğiniz artacaktır. Bilginin sahada anlık girilmesi sayesinde işletmenizin durumunu o an itibari ile rahatça analiz edebileceksiniz.


 

 Biz Buradayız

RODKAR İş Merkezi
1583/2 Sokak B Blok Daire:214
Bayraklı Adliye yanı

Bayraklı - İzmir / Turkey


İletişim

Telefon: +90 505 634 06 24

 

 
Servislerimiz


Özel Yazılım
IT Danışmanlığı
Mobil Çözümler


Çözümlerimiz


NETSİS Mobil Raporlama Modülü

Mobil Raporlama
Saha Yönetimi
İş Ortaklarımız

Web Hizmetleri


Web Sitesi Geliştirme
SEO Hizmetleri


Biz


Tarihçemiz

Vizyonumuz
Teknolojik Altyapımız
Organizasyon Şeması


 

 

Copyright © 2020 Anromeda Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır | Kullanım Şartları | Kişisel Bilgiler | Site Haritası.......