.              
Bizi İzleyin email Login

 

 

 
 
 
  Biz Tarihçe  
 

 

 

Toplamda 15 yılı bulan uluslar arası tecrübemiz ile, yazılım sektöründe iddialı projelere imza atmaktayız. Sağladığımız hizmetlerde duyarlılık, anlaşılabilirlik ve şeffaflığı ilke edinerek sizi ve şirketinizi anlayabilmek için gerekli zamanı harcamaya hazırız.

IT ekibimiz, gerek yazılım gerekse donanım konularına hakim olarak, senelerin verdiği tecrübe ile size en kaliteli hizmeti sunmaya hazırdır.

Şirketimizin temelleri 1996 yılında İngiltere' de atılmış olup, yine ingiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde gerek ana yüklenici, gerekse alt yüklenici olarak çeşitli projelerde tecrübe edinip deneyim kazanmıştır. İlke olarak edindiğimiz müşteri memnuniyeti ile kuvvetli mühendislik altyapımız sayesinde; projelendirme ve teslimat aşamalarında sistemsel yaklaşım benimsenmiştir. Geliştirdiğimiz her projede  maliyetin düşük tutulmasının yanı sıra, sürdürülebilirlik ve sistemsellik hedeflenmektedir. Yurtdışında eğitim görmüş kadromuz, Türkiye' de sınırlı sayıda şirkette bulunan yetkinliğe sahiptir.

TÜBİTAK ve KOSGEB ile ortak çalışmalar çerçevesinde Ar&Ge çalışmalarımız devam etmekte olup, güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler dikkate alınarak ANDROMEDA' nın vizyonu ve misyonu sürekli olarak tazelenmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında;

Savunma sanayi
Petrokimya sanayi
Medikal sanayi
Makina sanayi
Üretime dayalı sanayi
Servise dayalı sanayi

Sayılabilir. Yazılım ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geliştirilmesi, yazılımların yönetimi, firmanızın iş süreçlerini analiz edebileceğiniz yöntemler üzerinde bilişim danışmanlığı hizmetleri yurtdışında eğitim görmüş ve uzun yıllar sektörde fiilen çalışmış uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

 

 Biz Buradayız

RODKAR İş Merkezi
1583/2 Sokak B Blok Daire:214
Bayraklı Adliye yanı

Bayraklı - İzmir / Turkey


İletişim

Telefon: +90 505 634 06 24

 

 
Servislerimiz


Özel Yazılım
IT Danışmanlığı
Mobil Çözümler


Çözümlerimiz


NETSİS Mobil Raporlama Modülü

Mobil Raporlama
Saha Yönetimi
İş Ortaklarımız

Web Hizmetleri


Web Sitesi Geliştirme
SEO Hizmetleri


Biz


Tarihçemiz

Vizyonumuz
Teknolojik Altyapımız
Organizasyon Şeması


 

 

Copyright © 2020 Anromeda Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır | Kullanım Şartları | Kişisel Bilgiler | Site Haritası.......