.              
Bizi İzleyin email Login

 

 

 
 
 
  Servisler Saha Yönetimi  
 

 

 

ANDROMEDA Saha Takibi ve Yönetimi Yazılımı (STY) faal olarak sahada bulunan personelinizin karşılaşılabileceği bir çok değişkene bağlı olarak sıkça yaşanan ürün ve zaman kayıplarını yok edip, dolaşım planında tanımlanmış olan bilgiler ile az zamanda çok satış yapılmasını sağlar. Her ticari yazılıma uyum sağlayabilen, kısa sürede ve kolaylıkla hayata geçirilebilir bir uygulama olan STY. Ürününüzü, Paranızı, Müşterilerinizi ve Saha Personelinizi takip edebilmenizi sağlar.

Neler Kazandırır ?

STY, insan kaynaklı hata, zaman, kaynak ve mal kayıplarını ortadan kaldırır. Böylelikle; satış elemanının satış verimliliği gözle görünür biçimde artmaktadır., Evraklar %100 hızlı ve doğru hazırlanır. Tahsilat döngüsü %50 hızlanır, Satış-dağıtım işlemleri saati saatine ve doğru olarak izlenir, Müşterilerinizin firmanıza olan güvenleri artar, Firmanızın güçlü ve dinamik bir yapıya ulaşmasını sağlar, Personele bağımlılık en aza iner.

Nasıl Çalışır ?

STY'den el bilgisayarına satış elemanının gün içindeki dolaşım planı ile birlikte müşteri, ürün, sipariş ve araç stok verileri aktarılır. Sahaya çıkan satış elemanı, el terminalinde belirlenmiş olan dolaşım (route) planı doğrultusunda ziyaretlerini yapar. El terminalindeki bilgiler STY aracılığıyla fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu ve sipariş fişlerini keser. Ziyaretinde satış yapamadıysa nedenlerini girer. Böylelikle satış yapılsa da yapılmasa da müşteri ziyaret saatleri yöneticisi tarafından takip edilebilir. Sıcak satışın yanı sıra sipariş toplayabilen satış elemanı, gün sonunu beklemeden bilgileri STY aracılığyla ait oldukları yerlere aktarır ve sistem otomatik olarak güncellenir. Böylelikle;

Hatasız, hızlı satış, sipariş ve sevkiyat işlemleri,
Daha çok ziyaret ile daha çok satışın gerçekleştirilmesi,
Tüm bilgilerin anında muhasebeye aktarımı,
Doğru bilgiler ile doğru planlamaların yapılmasını sağlar.

Mobil her cihazda çalışabilen SYT ile istediğiniz yerde istediğiniz, zaman saha personelinizin bütün faaliyetlerini, lokasyonlarını, yapılan işlemleri ve şirketinizin bunlara bağlı olan bütün raporlamalarını online olarak anında görebilir ve değiştirebilirsiniz.
 

 Biz Buradayız

RODKAR İş Merkezi
1583/2 Sokak B Blok Daire:214
Bayraklı Adliye yanı

Bayraklı - İzmir / Turkey


İletişim

Telefon: +90 505 634 06 24

 

 
Servislerimiz


Özel Yazılım
IT Danışmanlığı
Mobil Çözümler


Çözümlerimiz


NETSİS Mobil Raporlama Modülü

Mobil Raporlama
Saha Yönetimi
İş Ortaklarımız

Web Hizmetleri


Web Sitesi Geliştirme
SEO Hizmetleri


Biz


Tarihçemiz

Vizyonumuz
Teknolojik Altyapımız
Organizasyon Şeması


 

 

Copyright © 2020 Anromeda Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır | Kullanım Şartları | Kişisel Bilgiler | Site Haritası.......